Provagu-org
Все про вагу
Пошук
Close this search box.

Правила та Умови Використання Веб-сайту

Ці Правила та Умови використання веб-сайту “Все про Вагу” (далі по тексту – Умови) застосовуються до відвідувачів веб-сайту “Все про Вагу” за адресою https://provagu.org (далі по тексту – Сайт).

Сайт і всі розміщені на ньому матеріали належать ТОВ «Ново Нордіск Україна» (далі по тексту – Компанія). Ваш доступ до Сайту підпорядковується всім положенням, викладеним в даних Умовах. Положення можуть час від часу оновлюватися нами без вашого повідомлення. Отримавши доступ до цього Сайту або використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ви прочитали, зрозуміли і згодні з цими Умовами, а також з тим, що положення Умов можуть час від часу змінюватися. Ви несете відповідальність за періодичне розгляд положень цих Умов та внесених до них змін. Ваше використання цього Сайту після публікації нами будь-яких змін в Умовах користування означає вашу згоду з цими змінами. Якщо Ви не згодні з положеннями цих Умов або не задоволені цим Сайтом, єдиним і винятковим рішенням є припинення використання цього Сайту.

Ви, як і будь-яка інша особа, яка звертається, підключається, посилається, використовує інформацію або надає будь-якій сторонній особі сприяння в отриманні доступу до інформації, розміщеної на Сайті, є Користувачем Сайту і приймаєте всі положення цих Умов.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що:

 1. Хоча Компанія прагне надати на цьому Сайті актуальну і повну інформацію про освітлювані проблеми, а також актуальну і повну інформацію, що стосується її послуг або самої Компанії, вона не гарантує точність та істинність будь-якої інформації, що міститься на цьому Сайті. Кожна людина бере на себе повну відповідальність і всі ризики, пов’язані з використанням цього Сайту. Інформація представлена «як є» і може включати технічні, змістовні неточності або друкарські помилки. Компанія залишає за собою право вносити доповнення, видалення або зміни в будь-яку інформацію на Сайті в будь-який час без попереднього повідомлення.
 2. Компанія не надає ніяких гарантій, що стосуються інформації, матеріалів і думок, які розміщено на цьому Сайті (далі по тексту – Контент). Будь-який Користувач сайту прямо погоджується, що використовує Сайт на свій власний ризик. Компанія відмовляється від усіх гарантій, неявних або інших, включаючи (але не обмежуючись) будь-які гарантії комерційної цінності або непорушення прав. Ні в якому разі Компанія не відповідає за будь-які збитки будь-якого виду, включаючи (але не обмежуючись) прямі, непрямі збитки, втрату прибутку, що тимчасово припиняються або випадкові збитки, що виникають із або у зв’язку з існуванням або використанням цього Сайту та/або матеріалів, що знаходяться на цьому Сайті.
 3. Компанія не несе відповідальності і не дає жодних гарантій щодо точності, істинності, своєчасності і корисності будь-якого Контенту, отриманого від третіх осіб, включаючи будь-які гіперпосилання на сторонні сайти або зі сторонніх сайтів. Якщо на цьому Сайті не вказано інше, Компанія не буде редагувати, піддавати цензурі або іншим чином контролювати Контент, який надається третіми особами для розміщення на Сайті або розміщується третіми особами на сторонніх ресурсах, тому така інформація не повинна вважатися схваленою або узгодженою з Компанією.
 4. Цей Сайт може містити заяви, які відображають поточні очікування Компанії щодо майбутніх подій та/або розвитку бізнесу. Такі заяви є прогнозом і пов’язані з ризиками і невизначеностями. Фактичні події або результати можуть істотно відрізнятися від прогнозованих і залежати від ряду факторів, що не залежать від Компанії. Компанія має намір регулярно оновлювати цей Сайт, але не бере на себе ніяких зобов’язань по оновленню Контенту.
 5. Інформаційні матеріали про застосування методів лікування надані лише для загального ознайомлення, не можуть бути керівництвом для діагностики і лікування.
 6. Компанія не несе відповідальності за можливу шкоду, завдану здоров’ю будь-якої людини лікуванням, що проводиться за інформацією, даною на Сайті. Будь-яка людина несе повну власну відповідальність за будь-яке неправильне трактування, яке може виникнути внаслідок перегляду, читання або копіювання матеріалів, що містяться на Сайті, і таким чином ніяка юридична або інша фізична особа не може бути відповідальна за використання згаданих матеріалів. Ні в якому разі відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може покладатися на Компанію, на її партнерів або співробітників, і бути підставою для їх судового переслідування.
 7. Користувач Сайту в добровільному порядку відмовляється від судового переслідування Компанії, її партнерів і співробітників, і відшкодування можливої шкоди, заподіяної здоров’ю будь-якої людини.
 8. Компанія не гарантує безперебійної та безпомилкової роботи Сайту, не гарантує точність і застосовність його матеріалів

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Ви розумієте, підтверджуєте та погоджуєтеся з наступним:

Використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтеся не порушувати права на Контент, розміщений на цьому Сайті або на сервері. Ви також погоджуєтесь не намагатися обійти будь-які функції безпеки Сайту і діяти згідно з усіма місцевими державними і міжнародними законами, правилами і положеннями.

Ви надаєте Компанії право використовувати весь Контент, який ви завантажуєте або іншим чином передаєте на цей Сайт, будь-яким способом, який вибирає Компанія з урахуванням цих Умов, включаючи (але не обмежуючись) копіювання, показ, виконання або публікацію Контенту в будь-якому форматі, його модифікування , включення його в інший Контент або створення іншого Контенту на його основі.

За винятком випадків, явно заявлених і заздалегідь узгоджених з Компанією, ніякі конфіденційні відносини не повинні встановлюватися в випадках, коли який-небудь користувач цього сайту повинен відправити усне, письмове чи електронне повідомлення в Компанію (зокрема, відгуки, питання, коментарі, пропозиції, ідеї і т. д.). Компанія отримує, використовує і зберігає відповідно до Політики конфіценціальності персональну ідентифікаційну інформацію користувачів Сайту (тобто таку інформацію, яка дозволяє ідентифікувати конкретного користувача: наприклад, ім’я, адреса, номер телефону), якщо для проведення будь-якої операції на Сайті (наприклад, для відправки будь-якого повідомлення) Сайт запитує таку особисту ідентифікаційну інформацію. В іншому випадку матеріали користувача, надані їм Сайту, і будь-яка інформація, представлена в таких матеріалах користувача, вважаються неконфіденційними, і Компанія може вільно відтворювати, публікувати або іншим чином використовувати такі матеріали та інформацію для будь-яких цілей.

Відправник будь-яких матеріалів і інформації в Компанію несе повну відповідальність за їх зміст, включаючи їх правдивість і точність, а також за недотримання будь-яких прав власності або конфіденційності третіх осіб.

За винятком випадків, коли це явно вказано і заздалегідь узгоджено, Компанія і жоден її співробітник, агент чи представник не надають медичну консультацію, діагностику, лікування або інші медичні послуги, які будь-яким чином створюють відносини між лікарем і пацієнтом через цей Сайт.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Весь Контент на цьому Сайті є власністю Компанії, за винятком Контенту, що надається сторонніми особами за договорами з Компанією. Дозвіл на використання Контенту надається за умови, що (1) повідомлення про авторські права з’являється на всіх примірниках та має активне, відкрите для пошукової системи Google посилання на відповідну сторінку Сайту; (2) використання Контенту призначене тільки для інформаційних та некомерційних чи особистих цілей; (3) Контент жодним чином не змінений; і (4) ніякі графічні матеріали, доступні на цьому Сайті, не використовуються окремо від супровідного тексту.

Компанія не несе відповідальності за Контент, який надається сторонніми постачальниками, і забороняє поширювати такий Контент без дозволу власника авторського права. За винятком випадків, зазначених вище, жодна ліцензія чи майнове право стосовно будь-якого патенту, товарного знаку чи інших майнових прав Компанії не надається жодній особі ані прямо, ані опосередковано.

Ніяке використання будь-якого товарного знака, торгових найменувань та продуктів на цьому Сайті не може бути зроблено без попередньої письмової згоди Компанії.

Якщо ви вважаєте, що Ваш контент доступний на цьому Сайті таким чином, що це порушує авторські права, Ви можете повідомити про це Компанію письмово. При цьому Ваше повідомлення повинно містити наступну інформацію:

 • Ідентифікацію роботи, захищеної авторським правом, яке, на Вашу думку, порушено;
 • Ідентифікацію матеріалу, розміщення якого, на Вашу думку, є порушенням, і інформацію, достатню для того, щоб дозволити Компанії підтвердити факт порушення;
 • Ваше ім’я, адреса, номер телефону та адресу електронної пошти;
 • Заява, що у Вас є припущення, що спірне матеріал порушує авторські права і заборонений до використання на Сайті;
 • Заява про те, що вся вищевказана інформація у Вашому повідомленні є точною і що ви є власником авторських прав або вповноважені діяти від імені власника авторських прав, із зазначенням розуміння відповідальності за неправдиву інформацію;
 • Електронну або фізичну підпис власника авторських прав або особи, уповноваженої діяти від імені власника авторських прав.

Щоб подати повідомлення про порушення, зверніться до Компанії за наступною адресою:

ТОВ «Ново Нордіск Україна»
вул. Болсуновська, 13-15
iQ Бізнес Центр
01014, м. Київ, Україна

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА

Компанія прагне захищати конфіденційність користувачів в Інтернеті. Ми розуміємо важливість конфіденційності для наших клієнтів і відвідувачів нашого сайту. Наше використання особистої ідентифікованої інформації регулюється нашою Політикою конфіденційності. Шляхом доступу і використання нашого Сайту, користувач погоджується дотримуватися цієї політики.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Компанія не несе ніякої відповідальності за Контент, наданий, розміщений або доступний через цей Сайт. Ухвалення рішення на основі цього Контенту проводиться користувачем виключно на його власний ризик. Компанія не несе ніякої відповідальності за збиток, заподіяний в результаті використання цього Сайту або його Контенту.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ви погоджуєтеся з тим, що ці Умови описують повну угоду між Вами і Компанією щодо їх предмету. Компанія була створена і діє за законами України. Закони України контролюватимуть викладені тут умови без будь-яких наслідків будь-яких принципів колізійного права. Якщо суд компетентної юрисдикції вважає, що будь-яке положення цих Умов є недійсним або не має законної сили, ви погоджуєтеся з тим, що інші положення цих Умов будуть вважатися дійсними та мають юридичну силу. Ви погоджуєтеся з тим, що, незалежно від чинного законодавства про зворотнє, ви не можете пред’являти претензії з причини, пов’язаної з Компанією або цими Умовами, більш ніж через 1 (один) рік після виникнення такої причини.

UA24OB00004