Все про вагу

Лікування ожиріння, зниження ваги

Зниження ваги – це не просто «менше їсти, більше рухатись». Ця формула може допомогти скинути пару кіло, але що робити далі і – головне – як втримати результат? Для цього потрібний індивідуальний підхід, який може забезпечити лише спеціаліст.

Оберіть уважного і досвіченого лікаря, що володіє найсучаснішими методиками ефективного лікування ожиріння та зниження ваги:

Величезна кількість людей намагаються самотужки знизити вагу. Перший візит до медичного працівника може відкрити Вам шлях до дійсно ефективних методів лікування та терапії, про існування яких Ви іще не знаєте.

Оберіть свого лікаря, який спеціалізується на сучасному лікуванні ожиріння:

Вибір області

Маршрут

Опції Закрити

СПЕЦІАЛІСТАМ

На сайті provagu.org можна знайти українських медичних працівників, які спеціалізуються на сучасному лікуванні ожиріння. Список лікарів не є вичерпним, він включає спеціалістів, що зареєструвалися на сайті за власним бажанням, на підставі власної кваліфікації та досвіду професіонала. Кваліфіковану медичну консультацію та лікування ожиріння можна отримати і в іншому місці.

Ніхто не має впливу на відбір або реєстрацію медичних працівників на сайті.

Використання сайту є безкоштовним для всіх. Сайт виконує функцію загального посібника з ожиріння та зайвої ваги, а також надає можливість відвідувачам знайти лікаря для запису на консультацію для зниження ваги та лікування ожиріння.

Відвідувач може на власний розсуд обрати лікаря та оформити запит на консультацію з використанням контактної інформації, наданої медичним працівником.

Якщо Ви бажаєте внести Ваші дані до списку лікарів, будь ласка, зареєструйтеся